Üye iseniz kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız

Üye değilseniz aşağıdaki Yeni Üye oluşturma alanına tıklayınız
Kullanıcı adınızı girin ve "Yeni Şifre" düğmesini tıklayın
Tek adımda üye olun...
 
Giriş
Yeni Şifre
Üye Ol
"Hesabım var"

Giriş Yap

“Üye olmak istiyorum”

Yeni Üyelik

Akkaş Group

Akkaş Group Akkaş Group

İlgimiz Farkımız

www.akkasgroup.com

Günümüzde kobilerin karşılaştığı sorunları bilen ve kobilere yönelik eğitimli uzman kadrosu ile rehberlik hizmeti sunan Akkaş Group, A’dan Z’ye danışmanlık ilkesini benimsemiştir. Türkiye’de ilk defa entegre danışmanlık modelini kobilerde yerleştirerek küreselleşen dünyada rekabet etmelerini sağlamaktadır.
Akkaş Group; Marka & Patent Vekili ve Başdenetçi olan Erkan Akkaş tarafından 1999 yılında İstanbul’da ticari hayatına başlamış olup 2004 yılında şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda yatırım ve teşvik alanında danışmanlık veren şirket olarak hizmet sektörüne girmiştir.
Günümüze baktığımızda Akkaş Şirketler Grubu; Aker Patent, Akkaş OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi), Avrupa Yatırım Ajansı, Erkan Akkaş Danışmanlık ve Akkaş STS (Sigorta Teşvik Sistemleri) Danışmanlık firmalarını barındıran bir şirketler grubudur. Hizmet sektörü bünyesinde danışmanlık kapsamında yurt içi ve yurt dışı firmaların can simidi olmaktadır. Ayrıca, farklı sektörlerde yer almayı hedefleyen, büyüme yolunda giden, güçlü ve dinamik yapıya sahip bir şirketler grubudur.1999 yılından bugüne merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunan Akkaş Group, şuan 140 kişilik uzman danışman kadrosu ile firma paydaşı anlayışını da ilke edinmesiyle birlikte sizlere hizmet vermektedir.

 
Danışmanlarımız ve konusunda uzman ekiplerimiz, KOBİ’ler, holdingler, bankalar, inşaat ve enerji firmaları, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, eğitim kurumları, hastane ve klinikler başta olmak üzere hizmet verdiğimiz iş alanlarında kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaktadır. Şuan 15.000 den fazla firmaya bünyesindeki grup şirketlerle entegre olarak hizmet veren Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketidir.
Akkaş Group; yatırım danışmanlığı, sigorta teşvik danışmanlığı, sınai (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Entegre Devre, Tanınmış Marka, Coğrafi İşaret) ve fikri mülkiyet (Telif) haklarının korunması, Kişisel verilerin korunması danışmanluğı, kişisel verilerin koruması kanunu kapsamında uyumluluk raporlarının hazırlanması, kalite sistemleri kurulumu, devlet desteklerinden yararlanma, teşvik ve hibeler, dış ticaret, satış pazarlama, kalite belgelendirme , Ar-Ge yönetimi, mesleki yeterlilik konularında sertifikalı eğitimler, ölçümler, ortak sağlık güvenlik birimi hizmetleri ile sınai mülkiyet alanında vekillik ve danışmanlık şirketi olarak hizmet vermektedir. Yerel ve küresel şirketler için entegre hizmet sunmaktadır.

Kampanyalar

Copyright © 2018 Her Hakkı Saklıdır.