Üye iseniz kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız

Üye değilseniz aşağıdaki Yeni Üye oluşturma alanına tıklayınız
Kullanıcı adınızı girin ve "Yeni Şifre" düğmesini tıklayın
Tek adımda üye olun...
 
Giriş
Yeni Şifre
Üye Ol
"Hesabım var"

Giriş Yap

“Üye olmak istiyorum”

Yeni Üyelik

Sistem Alüminyum

Sistem Alüminyum Sistem Alüminyum

25 Yıllık Deneyim...

www.sistemal.com 

Sistem Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye’nin önde gelen alüminyum ekstrüzyon ve kompozit panel üreticisi şirketlerinden biridir. 1994 yılında kurulan şirket, mimari sistemler ve endüstriyel uygulamalar için alüminyum profillerin tam entegre tasarımcısı ve üreticisidir.

75.000 m²'si kapalı olmak üzere 330.000 m² alan üzerinde kurulmuş olan Ergene-Tekirdağ fabrikamız; kalıp üretiminden başlayarak, dökümhane – billet üretimi, ekstrüzyon hatları, elektrostatik toz boya ve eloksal tesisleri, ahşap kaplama bölümü, mekanik işlem tesisi ve kompozit panel üretim hatlarını bünyesinde bulunduran tam entegre bir tesistir.
Sistem Alüminyum’da; mimari ve endüstriyel sektörlerde kullanılan alüminyum ekstrüzyon profiller ve cephe uygulamaları için alüminyum kompozit paneller olmak üzere iki ana ürün grubunda üretim yapılmaktadır. 2021 yılı itibariyle 3000 ton/yıl kapasiteli “Dövme Alüminyum” tesisimiz de faaliyete başlamıştır.

Alüminyum profil sektöründe sürekli gelişmeyi ve öncü olmayı hedefleyen firmamız kalite sistem çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmak için hızlı adımlarla ilerlemektedir. CE, TSE, EN,Gost-R, Statik toz boya uygulamaları için QUALİCOAT, eloksal uygulamaları için QUALANOD belgelerine sahip olan firmamız, IATF:16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gibi sistem belgelerine sahiptir.
Sistem Alüminyum'da insan ve çevre sağlığına saygılı üretim yöntemleri benimsenmiştir. Sistem Alüminyum'dan tedarik edeceğiniz mamullerin yüzey işlemleri için zorunlu olan kimyasalların kullanımında REACH ve ROHS gerekliliklerine uyulmaktadır.

Şirketimiz sektöründe Türkiye ihracat lideri olup; “Alüminyum Çubuk ve Profiller” kategorisindeki ihracatıyla, İDDMİB “İhracatın Metalik Yıldızı” 2018 ve 2019 yılları birincilik ödüllerini kazanmıştır.

Markalarımız:
Tesislerimizde “Sistem” markamızla havacılık, denizcilik, otomotiv, yapı, beyaz eşya, aydınlatma ve enerji gibi sektörler için endüstriyel alüminyum profiller üretilmektedir.

Yapı sektörü için alüminyum ekstrüzyon çözümler:
Alutech System Series giydirme cephe sistemleri, yalıtımlı-yalıtımsız doğramalar, sürme sistemleri, ışıklık sistemleri, çelik takviyeli cepheler, ofis bölmeleri, kompozit ve seramik-taş-granit kaplama cephe uygulamaları için alt taşıyıcı sistem ürünlerimizi kapsayan mimari alüminyum profil sistemleri markamızdır. Sektöre sunulan mimari sistemlerimiz her aşamada mühendislik testlerinde geçirilmiş ve Avrupa (EN) normlarında tüm aksesuarlarla uyumu sağlanmıştır.

Yaratıcı cephe uygulamaları için Alutechbond® Alüminyum Kompozit Panel:
Alutechbond; yaratıcı fikirlerinize, farklı tasarım ve uygulama isteklerine cevap verebilecek şekilde cephelerin vazgeçilmez parçası olan Alüminyum Kompozit Panel (ACP) ürünlerimizin markasıdır. İki hattan oluşan tesisimizde; dış ve iç cephe uygulamalarınız için dilediğiniz niteliklerde metalik veya mat onlarca renk seçeneğinde düz, desenli veya dokulu seçeneklerde ve istenilen ölçülerde alüminyum kompozit panel üretilmektedir. A2 (Aleve Dayanıklı), B1-FR (Geç alev alan) ve B2 Standart tipnsınıflarında ürettiğimiz paneller, Avrupa Kalite Standartlarına (EN) uygun niteliktedir.

Kampanyalar

Copyright © 2018 Her Hakkı Saklıdır.