Üye iseniz kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız

Üye değilseniz aşağıdaki Yeni Üye oluşturma alanına tıklayınız
Kullanıcı adınızı girin ve "Yeni Şifre" düğmesini tıklayın
Tek adımda üye olun...
 
Giriş
Yeni Şifre
Üye Ol
"Hesabım var"

Giriş Yap

“Üye olmak istiyorum”

Yeni Üyelik

Sistem Alüminyum

Sistem Alüminyum Sistem Alüminyum

25 Yıllık Deneyim...

www.sistemaluminyum.com.tr

Bir kuruluşun kurumsal kimliğini oluşturmak çok yönlü bir süreçtir.

İç mekân tasarımından binalarının cephelerine, kanopiden, tabela, totem ve yönlendirme işaretlerine kadar pek çok öge, kimlikte tutarlılık ve yüksek kalite algısı yaratacak şekilde bir araya getirilmelidir. Projeyi hazırlayan ister bir mimarlık ofisi, ister bir tasarım bürosu, isterse bir cephe uygulamacısı olsun; kuruluşunuzun marka değerlerinin, şirketinizin içinde yaşadığı mekân ve binalarda yansımasını eksiksiz bulması ve mesajınızın şehrin ruhuna estetik biçimde aktarılması kurumsal mimarinin sorumluluğundadır. Uygulanacak tasarım kuruluşunuz adına; ekolojik, ekonomik ve sosyal sorulara, tutarlı ve bütünleşik cevaplar verebilmelidir.

Biz Sistem Alüminyum olarak 25 yıllık deneyimimizle olgunlaştırdığımız markalarımızla; uzun ömürlü, renk uyumu ve parlaklığı mükemmel, boyutsal istikrara sahip, kolay işlenebilir ve maliyet etkin kurumsal mimari çözümleri, dünya çapında yapı sektörünün hizmetine sunuyoruz.

70.000'i kapalı olmak üzere 300.000 m2 alanda kurulmuş olan Çorlu tesisimizde, alüminyum profiller ve alüminyum kompozit paneller olmak üzere iki ana ürün grubunda üretim yapıyoruz:

ALUTECH SYSTEM SERIES®
Giydirme cephe sistemlerini, yalıtımlı-yalıtımsız doğramalar, sürme, ışıklık, çelik takviyeli cepheler, ofis bölmeleri, kompozit ve taş kaplama alt taşıyıcı sistemleri ve endüstriyel profil ürünlerini sunan markamızdır. Sektöre sunulan sistemler her aşamada mühendislik testlerinde geçirilmiş ve Avrupa (EN) normlarında tüm aksesuarlarla uyumu sağlanmıştır.

YARATICI CEPHE UYGULAMALARI İÇİN: ALUTECHBOND®
Yaratıcı fikirlerinize, farklı tasarım ve uygulama isteklerine cevap verebilecek şekilde cephelerin vazgeçilmez parçası olan Alüminyum Kompozit Panel (ACP) ürünlerimizin markasıdır. Tesisimizde dış ve iç cephe uygulamaları için metalik renkli, mat renkli veya desenli renk seçeneklerinde çeşitli ve istenilen ölçülerde; B1, B2 ve A2 sınıflarında paneller üretilmekte olup, Avrupa Kalite Standartlarına uygun niteliktedir. Sistem Alüminyum; kalıp üretiminden başlayıp ekstrüzyon imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları bünyesinde bulunduran entegre bir tesistir.

Kampanyalar

Copyright © 2018 Her Hakkı Saklıdır.