Üye iseniz kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız

Üye değilseniz aşağıdaki Yeni Üye oluşturma alanına tıklayınız
Kullanıcı adınızı girin ve "Yeni Şifre" düğmesini tıklayın
Tek adımda üye olun...
 
Giriş
Yeni Şifre
Üye Ol
"Hesabım var"

Giriş Yap

“Üye olmak istiyorum”

Yeni Üyelik

Yıldız Demir Çelik

Yıldız Demir Çelik Yıldız Demir Çelik

Demir Çelik Sektörünün Genç Gücü...

www.yildizdemircelik.com.tr

Yıldızlar Yatırım Holding
Yıldızlar Yatırım Holding, kurucusu Hasan Yıldız’ın 1890 yılında başlattığı yatırım yolculuğuna, gelişim ve başarı odaklı bir vizyonla, Türkiye’nin en büyük gruplarından biri olarak devam etmektedir.
Ülkesinde yeniliğin ve girişimciliğin temsilcisi olan Yıldızlar Yatırım Holding, kurum kültürü ve üretim gücüyle küresel pazarın söz sahibi oyuncuları arasında yer almaktadır.
Yönetim merkezi Kocaeli’nde bulunan Yıldızlar Yatırım Holding, Türkiye merkezli olup ABD, Rusya, Romanya ve Slovenya yatırımları ile toplam 12 tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Kurum ilkelerini ve yatırımdan üretime, sosyal sorumluluktan eğitime dek uygulayan Yıldızlar Yatırım Holding, bilgi teknolojisi alanında müşteri odaklı sistemlere dayanan ve uluslararası standartlara uygun altyapısıyla bünyesindeki şirketlerin müşterileri ile sağlam ve kalıcı bağlar kurmalarını sağlamaktadır.
  Yıldız Demir Çelik
Yıldızlar Yatırım Holding’in en genç üyesi olan Yıldız Demir Çelik, Türkiye’nin yassı çelik ihtiyacını karşılamak, sektörde dinamik ve global bir oyuncu olmak adına profesyonel kadrosu ile üretim yapmaktadır. Kocaeli Alikahya Organize Sanayi Bölgesi’nde 300.000 m2’lik arazi üzerinde kurulan üretim tesislerinde; sıcak haddelenmiş girdi malzeme, müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çeşitli üretim proseslerinden geçtikten sonra, asitli sıcak, soğuk haddelenmiş / tavlanmış, galvaniz kaplı veya boyalı nihai ürünlere çevrilerek satışa sunulmaktadır.

Yıllık 1.500.000 ton asitleme / soğuk haddeleme kapasitesine sahip olan tesiste beyaz eşya, otomotiv, panel radyatör, genel imalat ve yapı sektörü gibi farklı sektörlerin kullanımına yönelik geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapılmaktadır.

Çevre ve insan sağlığına duyarlı, son teknolojik imkânlara sahip olan tesislerde 2018 yılı ilk çeyreğinde üretim başlamış olup, Yıldız Demir Çelik ülke ekonomise katkı ve yenilikçi yaklaşımlarla faliyetlerine devam etmektedir.

Copyright © 2018 Her Hakkı Saklıdır.