Üye iseniz kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız

Üye değilseniz aşağıdaki Yeni Üye oluşturma alanına tıklayınız
Kullanıcı adınızı girin ve "Yeni Şifre" düğmesini tıklayın
Tek adımda üye olun...
 
Giriş
Yeni Şifre
Üye Ol
"Hesabım var"

Giriş Yap

“Üye olmak istiyorum”

Yeni Üyelik

Anasayfa   Firma Ayrıntı

Asistal Alüminyum, Balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Amerika ülkeleri dahil 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Marmara ve Ege Bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan Asistal Alüminyum, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi içinde yer almakta olup, 44.500 m² açık alan üzerine 22.500 m²’lik kapalı alana kuruludur. Son teknolojik gelişmeleri takip eden fabrikamızda 4 inç, 5 inç, 6 inç ve 7 inçlik 4 adet presimizi eloksal tesisimiz, elektrostatik toz boyama ünitemiz, ahşap transfer kaplama merkezimiz, ısı bariyer montaj hattımız ile mekanik işleme merkezimiz yer almaktadır. Çevreye duyarlı tesisimizde 15m³/saat kapasiteli (360 m³/gün) kimyasal arıtma ünitemiz ile geri kullanılabilir su elde edilebilmektedir.

Asistal Alüminyum, Balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Amerika ülkeleri dahil 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Faaliyetlerimize ana satış mağazalarımız olan Çorlu, Tekirdağ, Edirne, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da devam etmekteyiz.
Asistal Metal San.Tic.Ltd.Şti.
282-652-5096
www.asistal.com
info@asistal.com
Asistal Alüminyum hatip Mah, Ali Osman Çelebi Blv. No:54, 59860 Çorlu TEKİRDAĞ Türkiye
Copyright © 2018 Her Hakkı Saklıdır.