Üye iseniz kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız

Üye değilseniz aşağıdaki Yeni Üye oluşturma alanına tıklayınız
Kullanıcı adınızı girin ve "Yeni Şifre" düğmesini tıklayın
Tek adımda üye olun...
 
Giriş
Yeni Şifre
Üye Ol
"Hesabım var"

Giriş Yap

“Üye olmak istiyorum”

Yeni Üyelik

Anasayfa   Firma Ayrıntı
LABOMAK MAKİNE SANAYİ LTD. ŞTİ

LABOMAK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME VE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Labomak 2019 yılı itibarı ile endüstriyel test cihazları ve özel imalat makineleri pazarlama ve üretim konularında faaliyet göstermek amacı ile Labomar Kalite Konrol ve Test cihazları San. Tic. Ltd. Şti ve Kalitest Makine Sanayi ve Tic. Ltd Şti ortaklığı ile kurulmuştur.

Faaliyet şu an devam etmekte ile birlikte, Ağustos ayı içinde üretim sahasındaki ve Küçükyalı İstanbul’daki showroom ve demo salonu hizmete alınacaktır. Bundan böyle müşterilerimiz numuneleri ile birlikte geldiklerinde laboratuvarları için en uygun çözümlere birlikte karar verebileceğiz.

Ülkemize ithal yolu ile oldukça pahalıya mal olan bir çok test cihazının satış ve satış sonrası hizmetlerinin kaliteli ve kolay ulaşılabilir olması temel ilkemizdir. Kurucu ortaklarımızın önceki referans listesinde yer alan çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçtiğinizde, ilkemize ve hedeflerimize ne kadar yaklaştığımızı sizler de görebilirsiniz. Şimdi bu yeni çatı altında imalat kapasitemizi ve kalitemizi arttırmak için var gücümüz ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Bu süreçte siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmek ve hizmetlerimizi daha detaylı anlatabilmek üzere çağrınızı bekleriz.

Saygılarımızla
LABOMAK MAKİNE SANAYİ LTD. ŞTİ
212-438-1826
212-438-1826
www.labomak.com.tr
info@labomak.com.tr
İkitelli Organize Sanayi Sitesi, Sefaköy Sanayi Sitesi 15. Blok No:32 Başakşehir / İstanbul Türkiye İSTANBUL Türkiye
Copyright © 2018 Her Hakkı Saklıdır.